לפעמים יש גם הפתעות לטובה…אבל עדיין לא מושלם

May 8, 2018

 

 

והפעם ייעוץ קליל ונחמד, עם תיק פניסוני טוב, אבל לא מושלם. גם כאן התוצאות של הייעוץ היו טובות. אפילו אפשר להגדיר אותן כמעולות. 

 

הפעם מדובר על לקוחה שהגיעה אלי לבדיקה של התיק הפנסיוני וייעוץ. בהשוואה ללקוחותי האחרים מצב התיק היה טוב מבחינת החיסכון הפנסיוני ומבחינת כיסוי אובדן כושר העבודה. החיסכון הפנסיוני מופקד למוצר טוב ו“יעיל פנסיונית“ והכיסוי לאובדן כושר העבודה ממומן כולו על ידי המעסיק תחת הסכם מפעלי טוב. המעסיק אף היטיב עם עובדיו והוא מממן את עלות אובדן כושר העבודה בנוסף להפקדות הפנסיוניות, כך שעלותו לא גורעת מהחיסכון הפנסיוני. 

 

הבעיה הייתה בשני תחומים:

  • ביטוח החיים

  • דמי הניהול בקרנות ההשתלמות

 

ביטוח החיים:

הלקוחה שילמה בעבור ביטוח אותו פתחה לפני כעשור כאשר החסכונות הפנסיוניים שלה היו מועטים. בשלב זה של חייה באמת הייתה זקוקה לביטוח חיים על מנת להגן על משפחתה מפני מקרה פטירה. אולם כיום אין צורך בסכום הביטוח הגדול שרכשה, אם בכלל. לפיכך הוחלט לבטל את הביטוח, וכבר הלקוחה חסכה כמה מאות שקלים רק השנה

 

דמי ניהול בקרנות ההשתלמות:

דמי הניהול בקרנות ההשתלמות היו יקרים מאד, שהם תוצר של הזנחה וחוסר טיפול בתחום. בתחום זה קצרנו הצלחה מרובה, היות והיא זכתה להנחה מפליגה והיום דמי הניהול נחתכו בכמעט 70%!!! כן אתם קוראים נכון: היום היא משלמת 70% פחות מאשר שילמה עד לפני כחודש. רק בהוזלה זו טמונים עשרות אלפי שקלים שיישארו אצלה במקום שיועברו לחברה המנהלת את קרנות ההשתלמות שלה.

 

סך הכל, אפילו שהתיק נראה טוב, הצלחנו להביא לחיסכון גדול מביטול פרמיות מיותרות והנחה מפליגה בדמי הניהול. כך שגם כשנדמה שאין הרבה לשנות או להחליף, הפעולות המועטות מביאות לשינוי דרמטי ולערך מוסף גדול מאד! 

 

בואו להתייעץ - שווה לכם הרבה כסף!

Please reload

Our Recent Posts

Please reload

Archive

Please reload

Tags

 

054-5999415

ישראל

©2017 by מבינים פנסיה. Proudly created with Wix.com